Wandera Jamf

Wandera byla odkoupena Jamf

Co to znamená pro nové kandidáty?

Povedlo se nám to, čeho by rád dosáhl každý startup. Vydali jsme se cestou spojení se silnou firmou, která pomůže nabídnout naše produkty více zákazníkům po celém světě. Wandera začala před 8 lety s řešením pro Data Cost Management a postupně se stala lídrem v Security a ZTNA oblastech. Jamf je od svého založení roku 2002 lídrem Apple Enterprise Management řešení.

Akvizice byla veřejně oznámena 11. května 2021 a oficiálně dokončena 1. července 2021. Dočíst jste se o ní mohli například zde. Jamf má přes 20 milionů zákazníků po celém světě a před námi je tedy mnoho technických výzev, jak náš produkt škálovat pro více zákazníků. Kromě toho nás čeká práce pro zákazníky v úplně nových segmentech jako například ve školství.

Co to znamená pro Wanderu a pobočku v Brně?

  • Produkty, které vyvíjíme v Brně, budou pokračovat pod vlajkou Jamfu a budeme je nadále rozvíjet. Rozšiřujeme tímto společné portfolio. Nejedná se o pohlcení konkurencí, což rozhodně bereme jako plus. 😉

Bude Wandera v Brně dále nabírat?

  • Ano, náš nábor dále pokračuje a hledáme další kolegy a kolegyně na všechny pozice, které jsou zveřejněny na wandera.cz.

Nejdu do rizika, když bych podepsal smlouvu s Wanderou?

  • Jamf přebírá všechny zaměstnance firmy Wandera a nikdo nepřichází o práci.
  • Jamf nadále roste a rozvíjí všechny své produkty. To přináší mnoho technologických i businessových příležitostí pro zaměstnance Wandery.

Jaké benefity můžu očekávat?

  • O benefity zveřejněné na našem webu nepřijdete. Naopak se rozšířily o druhý den na dobrovolnictví, o Apple výbavu, 1000 $ na vybavení pracovního místa pro home-office nebo zaměstnanecké akcie RSU.

Změní se firemní kultura?

  • Jistě, částečně se změní, ale Jamf má okolo 1700 zaměstnanců po celém světě, takže se nestáváme obrovským korporátem, kde by se naše kultura ztratila.
  • Firemní kultury obou firem se zdají být velmi podobné, což jsme mohli vidět na prvních představeních CEO, CTO, HR a IT
  • Kultury obou firem jsou založené na otevřenosti, důvěře, zápalu do technologií a chuti odvést dobrou práci.

Změní se název Wandera na Jamf?

  • Ano, začátkem roku 2022 se změní název a celá vizuální identita Wandery na Jamf. Samozřejmě očekáváme, že i nám se občas zasteskne po starém názvu, ale věříme, že dokážeme oslovit více zákazníků pod větší značkou jako je Jamf. 🙂

Na koho se můžu obracet s dalšími dotazy?

  • Integrace stále probíhá, postupně se tedy domlouváme na veškerých detailech. Na vaše otázky ale samozřejmě rádi zodpovíme. Napište nám na brnocareers@wandera.com a naše recruiterky Monika nebo Petra se s vámi spojí.

JAK JSME ROSTLI?